Skip to main content

HK Laugaricio Trenčín

Dorastenky HK Laugaricio čaká v nedeľu domáci dvojzápas proti MHK Bytča

Už túto nedeľu 13. septembra 2026 pokračujú najvyššie súťaže dorasteniek svojím druhým kolom. Obe dorastenecké družstvá HK Laugaricio Trenčín sa predstavia na domácej palubovke v Mestskej športovej hale na Sihoti, kde privítajú súperky z MHK Bytča. Nedeľný program otvorí súboj starších dorasteniek, ktorý je naplánovaný na 13:00 hod. Po nich sa o prvé ligové body […]

Aktuálne výsledky zo zápasov žien a dorasteniek (1-26/27)

V článku Vám prinášame výsledky zo zápasov 2. kola ženskej Doprastav ligy, 1. kola 1. ligy žien, 1. kola 1. ligy starších dorasteniek a 1. kola 1. ligy mladších dorasteniek.   04. – 06. 09. 2026   DOPRASTAV LIGA – ŽENY (ČSH + SZH) – 2. KOLO: Kolo DOMÁCI HOSTIA 05. – 06.09. 2026 2. kolo TJ […]

Dorastenky HK Laugaricio Trenčín sa v sobotu predstavia na palubovke Šale

V sobotu 5. 9. 2026 odštartujú spomedzi mládežníckych kategórii HK Laugaricio Trenčín nový súťažný ročník 2026/2027 majstrovskými obidve kategórie dorasteniek, ktoré cestujú do Šale, kde ich súperkami budú v rámci úvodného 1. kola prvej ligy rovesníčky z HK Slovan Duslo Šaľa. Ako prvé svoj zápas odohrajú o 9:00 hod. staršie dorastenky, po nich o 10:45 […]

Mladšie dorastenky HK Laugaricio Trenčín sa zúčastnili turnaja v Otrokoviciach

Mladšie dorastenky HK Laugaricio Trenčín sa v dňoch 28. až 30. augusta 2026 predstavili na medzinárodnom turnaji Jiskra Junior Handball Cup v českých Otrokoviciach, kde obsadili pekné 5. miesto.   Vyjadrenie trénerky mladších dorasteniek Mgr. Terézie Takáčovej: „Turnaj v Otrokoviciach ukázal pozitívny posun v našej hre – dievčatá získali väčšiu istotu v obrane aj v […]

1. liga STDKY, 1. liga MLDKY: Rozpis zápasov HK Laugaricio Trenčín v sezóne 2026/2027

V priebehu mesiaca júl sa v Bratislave uskutočnilo vyžrebovanie súťaží SZH od družstiev dospelých až po dorast. V súťažnom ročníku 2026/2027 má klub HK Laugaricio Trenčín svoje zastúpenie v troch najvyšších súťažiach a to v 1. lige žien, 1. lige starších dorasteniek a 1. lige mladších dorasteniek. Rozpis zápasov HK Laugaricio Trenčín v 1. lige […]

Staršie dorastenky HK Laugaricio Trenčín uspeli v Malackách, mladšie majú na dosah účasť vo Final4

Víkendový program hádzanárok HK Laugaricio Trenčín odštartovali v sobotu 25. 4. 2026 obidve kategórie dorasteniek, ktoré cestovali na majstrovské zápasy do Malaciek, kde ich súperkami boli v rámci 20. kola dievčatá zo spojeného družstva TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník. Dorastenkám Trenčína sa na Záhorí darilo rozdielne, keď z víťazstva sa radovali iba staršie dorastenky, ktoré porazili […]

Dorastenky HK Laugaricio Trenčín čaká v sobotu výjazd do Malaciek

Víkendový program hádzanárok odštartujú v sobotu 25. 4. 2026 obidve kategórie dorasteniek HK Laugaricio Trenčín, ktoré na svoje majstrovské zápasy cestujú do Malaciek, kde ich súperkami budú v rámci 20. kola prvej ligy rovesníčky zo spojeného družstva TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník. Ako prvé svoj zápas odohrajú o 12:00 hod. staršie dorastenky, po nich o 13:45 […]

Mladšie dorastenky HK Laugaricio Trenčín zdolali doma Šaľu, staršie neuspeli

V nedeľu 19. 4. 2026 odohrali dorastenky majstrovské zápasy na domácej palubovke v Mestskej športovej hale na Sihoti, kde ich súperkami boli v rámci 19. kola prvej ligy privítali rovesníčky z HK Slovan Duslo Šaľa. Dorastenkám Trenčína sa v zápasoch darilo rozdielne. Ako prvé na svoj zápas nastúpili staršie dorastenky, ktorým zápas vôbec nevyšiel a hostkám […]